Rentier

Rentier to osoba , która raz lub przez krótki czas zainwestuje by później czerpać zyski bez przerwy. Proste prawda - tylko jak to zrobić?

Dzięki nam jest to możliwe i realne nawet z 80% zyskiem .Koszty ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej stanowią około 95% kosztów eksploatacji domu jeśli zmniejszymy te koszty w sposób trwały to uzyskamy stały realny wzrost naszego dochodu a później emerytury. 

Jak zmniejszyć koszty eksploatacji? Nasze nowoczesne i wysoko sprawne systemy z pompą ciepła umożliwiają obniżenie kosztów eksploatacji nawet o 80% na ogrzewaniu i przygotowaniu ciepłej wody użytkowej dzięki wykorzystaniu darmowej energii z ziemi , słońca , powietrza lub wody. Dodatkowo można dom wysposażyc w instalacje fotowoltaiczną i w ten sposób umożliwiamy Państwu stworzenie Waszego prywatnego funduszu emerytalnego, dzięki temu jesteście pewni ,że prawie całą emeryturę będziecie mieli do dyspozycji dla siebie i spokojnie będziecie mogli kilka razy w roku zrobić sobie wakacje lub zaoszczędzone pieniążki wydać na inne cele.

Proszę pamiętać - emerytury nie rosną tak szybko jak ceny energii z gazu, prądu czy paliw kopalnianych.

Chcecie Państwo wiedzieć więcej prosimy o kontakt .Nasz przedstawiciel odwiedzi Państwa w domu i przygotujemy indywidualne rozwiązanie specjalnie dla Państwa oczywiście bez zobowiązań. To Państwo decydujecie o dalszych krokach w celu zmniejszenia kosztów eksploatacji my tylko chcemy Państwu w tym pomóc. Nasi pracownicy to grono sprawdzonych ,fachowych i rzetelnych specjalistów w swoich dziedzinach. A nasze kompleksowe rozwiązania gwarantują poprawność i skuteczność oferowanych systemów. Po prostu jedna firma jedna gwarancja i 100 lat spokoju dla inwestora. Zadowolenie klienta to nasza najlepsza reklama.

Pompy ciepła i fotowoltaika od EOD Sp.z o.o. to inwestycja pewniejsza niż fundusz emerytalny.